KONST / Litografier / Färglitografi 12771014
nr 1277 1014
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1972,21/50. Motivet: 26x59 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:52:05
30/9 16:14:51
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér